Ексклюзивне інтерв'ю з директором департаменту зі студентських питань Заріповою Світланою Зульфирівною.
Оксана Трач
Інтерв’ю
Ценность жизни не в том, какое количество вдохов ты сделал, а в том, сколько раз у тебя перехватило дыхание...
Саме так йде по життю надзвичайно привітна і позитивно налаштована директор департаменту зі студентських питань Заріпова Світлана Зульфирівна, яка є і буде улюбленицею всього університету і просто людиною, яка завжди підтримає і допоможе.
1.Шановна Світлано Зульфирівно, чому Ви вибрали саме «КРОК» для своєї подальшої робити?
Все дуже просто. Моя старша дочка пішла навчатись у цей вищий навчальний заклад, а через три місяці мені запропонували роботу.
2. Як Вам колектив «КРОКу», атмосфера в якій працюєте?
«КРОК» - це моя сім’я! А атмосферу, в якій ми тут працюємо, створюємо ми самі, в тому числі і я, тому мені працюється дуже комфортно.
3. Які зміни відбулися за час існування університету зі студентським самоврядуванням ?
Безперечно, зміни відбулися і дуже значні. Якщо на початку зародження студентського самоврядування воно більше трималося на ентузіазмі, то зараз у діяльності органів студентського самоврядування все більше відчувається професіоналізм.
4. Скажіть, будь ласка, як Ви проводите вільний час?
Я дуже люблю театр! Моя мама працює в театрі, тому я в ньому просто виросла і він став моїм захопленням на все життя. Також, це авторська пісня. Але найбільш цікавим для мене є спілкування з людьми! Мене досить просто знайти в контакті, однокласниках. Я вважаю, що це найдоступніший зараз спосіб знайти людину і поділитися з нею будь-якою інформацією.
5. Які, на Вашу думку, проекти Студентської ради Університету «КРОК» були найбільш значними? І що планується зробити в найближчому майбутньому?
Найбільш значними на мою думку є: Всеукраїнська акція «КРОК збирає друзів» (зараз готується четверта акція), проект для лідерів учнівського самоврядування «Обережно – особистість!» і Внутрішня школа студентського самоврядування. В найближчий час планується початок роботи Ради зі студентських питань, перше засідання якої відбудеться вже в квітні цього року. Унікальність цієї Ради в тому, що до її складу входять представники адміністрації і органів студентського самоврядування КРОКу у співвідношенні 50 на 50!
6. Як би Ви охарактеризували «КРОК» з сильної сторони?
«КРОК» - це завжди дружня атмосфера, кваліфікований колектив і, головне, - партнерство керівництва і студентів. Інколи, голові Студентської ради простіше зустрітись з керівництвом, чим кому-небудь із співробітників J. Тобто немає якоїсь прірви. Це й є приклад демократичності. Студентська Рада працює для студентів, захищає і допомагає їм у вирішенні будь-яких питань. Ще одна сильна сторона КРОКу – створено всі умови для становлення і реалізації будь-кого із студентів, як особистості. Ми довіряємо студентам і створюємо для них простір, в якому можлива будь-яка ініціатива. А далі уже справа за вами – не пропустити свій шанс!
7.Що б Ви побажали нашим студентам?
Насамперед, це дивитись на всі 360° і не пропускати жодної можливості. Бути відкритим, якомога більше себе проявити. Це нам говорить і сам девіз університету: «Боїшся - не роби, робиш - не бійся!». Вам бажаю успіху і думаю, що проект «Піраньї» ще себе проявить.
1 коментар:
Щодо сильних сторін цього інтерв"ю:
- цікавий герой. сам по сбі, без допомоги журналіста
- україномовність
- грамотність тексту, майже всі коми на місці cтоять
- невеликий обсяг - читач не встигає втомитися
- гарно підібране фото - одразу чіпляє неординарність
Що можна було зробити краще:
+ інтерв"ю МУСИТЬ мати тему.Конкретну, зрозумілу і журналістові, і герою, і читачеві. Якщо хочете поговорити про людину - розкривайте її!!! Не лише прозаїчними бібліографічними запитаннями "як ви у виш потрапили?", а про відчуття, про емоції, про конфлікти та кризи. Надто банальні запитання. Журналіст преси - це очі та вуха читача - якщо ви не опишете, він не уявить.
+ добре б готуватися перед розмовою, тоді про героя будете знати більше, вам самим він стане цікавим. А від вашого справжнього ставлення залежить якість та характер запитань. Знайдіть не лише те, ЩО його/її вирізняє, а ЧОМУ воно так. і ЯК саме.
+ цитата з текстом мусять бути однією мовою, особливо, якщо цитата використана замість ліду. Посеред тексту інколи можна дозволити собі обійтися без перекладу. Але не варто:) Тим паче, це не цитата конкретної людини,мову якої цікаво знати наживо, а лише народна мудрість.
+ у першому запитання абсолютна зайва конструкція "1.Шановна Світлано Зульфирівно". Читачеві вона нащо?
тож уважніше дивіться на 360 градусів!:)
Дописати коментар